- Úterý
21. 5. - Středa
22. 5. - Čtvrtek
23. 5. - Pátek
24. 5. - Sobota
25. 5. - Neděle
26. 5. - Pondělí
27. 5. - Úterý
28. 5. - Středa
29. 5. - Čtvrtek
30. 5. - Pátek
31. 5. - Sobota
1. 6. - Neděle
2. 6. - Pondělí
3. 6.
Úterý 7.5.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Óčko flirt
00:00Ranní fresh
06:00Óčko hity
09:00Óčko hity
12:00To je banger, kámo
14:00Radio Top 30
15:00Óčko hity
17:00CZECH DANCE TOUR 2024: Frýdek-Místek
18:00Óčko hity
18:05Party ride
19:00Top duben 2024
20:00Hot hity
21:00Naked Attraction
22:00Virtuální svět TV
22:30Óčko flirt
00:00Noční flirt
00:00Největší hity
06:00Oldschool
08:00Největší hity
10:00Jukebox ve čtyři
16:00Největší hity
17:00#Pošlikoment
19:00Český mejdan s Impulsem
20:00Devadesátky
22:00Noční flirt
00:00Expres AM
06:00Expres TOP
11:00Expres PM
12:00Expres HOT
21:00Expres NITE
22:00SLEEPIN’
00:00MORNIN’
07:00TRUESCHOOL
11:00WORKIN’
12:00CZ&SK
19:00GRIME TIME
20:00O BLACK LIST
21:00REWIND! 5. ELEMENT
22:00CHILLIN’
23:00SLEEPIN’
00:00Revolution
00:00Restart
05:00Retromanie
08:00Replay 80’
09:00Replay 90’
10:00Refresh
11:00Republika
13:00Rekreace
14:30Repete
16:00Rentgen
17:00Retromanie
17:30Republika
18:00Reproduktor
19:30Replay 90’
20:00Retro love
22:00Revolution
00:00ROCK SPECIÁL
00:00ROCKNEWS
00:20FOREVER ROCK
00:22ROCKNEWS
06:00FOREVER ROCK
06:02ROCKSPECIÁL
09:00FOREVER ROCK
09:20ROCKNEWS
12:00FOREVER ROCK
12:02METALMANIA
20:00FOREVER ROCK
20:20TV ROCKPARÁDA
22:00FOREVER ROCK
23:00METALMANIA
00:00ROCKNEWS
00:20FOREVER ROCK
00:22Floribama Shore II (23)
00:20K popukání XXXIII (35)
01:05K popukání XXXIII (36)
01:30K popukání XXXIII (37)
01:55K popukání XXXIII (38)
02:15K popukání XXXIII (39)
02:40K popukání XXXIII (40)
03:00MTV Breakfast Club
06:00Náctileté maminky 2 IX (33)
09:30Náctileté maminky 2 IX (34)
10:10Náctileté maminky 2 IX (35)
11:00Roztleskávačky Dallas Cowboys: Cesta do týmu VIII (8)
11:45Roztleskávačky Dallas Cowboys: Cesta do týmu IX (1)
12:30Catfish: Láska online VIII (8080)
13:15Catfish VIII (8081)
13:55K popukání XIX (19)
14:40K popukání XXXII (31)
15:05K popukání XXXII (32)
15:30Pomoc! Mám tajný vztah! (1)
15:55Catfish: Láska online VIII (8013)
16:45Catfish: Láska online II (13)
17:30Catfish: Láska online V (13)
18:10Catfish: Láska online VI (13)
19:00Chyceni při činu: Nevěrní II (16)
19:45K popukání XXXIV (39)
20:30K popukání XXXIII (16)
20:55K popukání XXXIII (17)
21:15K popukání XXXIII (21)
21:40Teen Mom Family Reunion III (3)
22:00Geordie Shore XVI (10)
23:50Floribama Shore II (24)
00:40K popukání XXXIII (42)
01:30K popukání XXXIV (1)
01:55K popukání XXXIV (2)
02:15K popukání XXXIV (3)
02:40K popukání XXXIV (4)
03:00Ultimate Rap & RnB
00:00Big Tunes!
01:00100% Party Tunes!
07:00Reload! Club Classics
12:00Eurovision Club Hits!
13:00100% Party Tunes!
14:30Big Tunes!
16:00Ultimate Rap & RnB
18:00100% Party Tunes!
19:00Reload! Club Classics
23:00Ultimate Rap & RnB
00:00Big Tunes!
01:00MTV Top 20
01:00Non-Stop Hits
02:00Non-Stop Hits
07:00Non-Stop Hits
13:00Today's Top Hits
15:00Totally 10s!
16:00Worldwide Hits
18:00MTV Top 20
20:00Totally 10s!
21:00Worldwide Hits!
22:00Fresh Out
01:00Non-Stop Hits
02:00Sound Of Europe! Biggest Hits
00:00MTV Live Vault!
01:30Rock.Alt.Indie
02:00MTV PUSH Presents: Armani White
03:00MTV Push Presents: Arrdee
03:20Mabel: I Want My MTV
03:45KSI: I Want My MTV
04:05HD Hits!
04:30Global Beats!
06:00MTV Rewind: 2019
07:00Eurovision's Greatest Hits!
08:00HD Hits!
09:30Eat, Sleep, Dance, Repeat!
10:00Rock.Alt.Indie
11:00MTV PUSH Presents: Armani White
12:00MTV Push Presents: Arrdee
12:20Mabel: I Want My MTV
12:45KSI: I Want My MTV
13:05HD Hits!
13:30MTV Rewind: 2019
15:00Eurovision's Greatest Hits!
16:00HD Hits!
17:30Eat, Sleep, Dance, Repeat!
18:00Gonzo With Jack Saunders
19:00Loreen: My Eurovision Story
20:00M?neskin: MTV Rocks Special
20:25MTV Push Presents: Sam Ryder
20:45MTV Push Presents: Mae Muller
21:05HD Hits!
21:30MTV Rewind: 2019
23:00Eurovision's Greatest Hits!
00:00HD Hits!
01:30Rock.Alt.Indie
02:00MTV Blackpool Illuminations...
03:00World Stage: VMA 2022 Highlights
03:45HD Hits!
04:3090s Mixtape!
02:00Ultimate 90s Playlist!
05:00Girl Power Hour!
08:00Mmm Bop! Perfect Pop
09:0050 Rhythms Of Eurodance!
12:002 For 1: 90s Double Drop!
16:00MTV 90s @ The Movies!
19:00Alternative Nation!
22:00Ultimate 90s Playlist!
23:0090s Mixtape!
02:00Crazy In Love!
05:00Non-Stop Y2Ks!
06:00Hits On Shuffle!
11:00Rap & R’n’B Jamz
16:00Non-Stop Y2Ks!
17:00We Belong Together! Classic...
22:00Hits Don’t Lie
23:0030 Global Hits From 80s Duos!
00:00Wild Boys Of The 80s!
02:00Non-Stop 80s Hits!
04:00Greatest Love Of All!
06:001984 Wrapped!
08:00Super Pop Hits!
12:00Headbangers Ball!
14:00I Want My MTV 80s!
15:00Non-Stop 80s Hits!
19:00Greatest Love Of All!
21:00Rock Anthems!
23:00Totally 80s!
00:00Non-Stop 80s Hits!
04:00MB Online A
00:00MB Hits
06:00MB Online A
09:00MB Online B
10:00MB Online A
11:00Casino Music
12:00MB Hits
14:00MB Online A
16:00MB Love
20:00MB Online A
22:00MB Online A
00:00Hits Only
01:00Morning Show
05:00Make My Day
08:00Hot.now
13:00Top 25
14:00Hits Only
16:00Hits Only
17:00Hot.now
18:00Made in Germany
19:00Update Deluxe
22:0080s Extreme
23:00Hits Only
01:00Ultra Mix
00:00DJ Mixes premiere
01:00Nite Sides
02:00Nite Sides
03:00Nite Sides
04:00DJ Mixes premiere
05:00Morning Spin
06:00Morning Spin
07:00Morning Spin
08:00DJ Mixes premiere
09:00Artist Breakout
10:00Fresh Out The Box
11:00Ultra Mix
12:00DJ Mixes premiere
13:00Bounce & Fun
14:00Flow
15:00Ultra Mix
16:00DJ Mixes premiere
17:00Artist Breakout
18:00Ultra Mix
19:00Fresh Out The Box
20:00DJ Mixes premiere
21:00Totally Indie
22:00Rough Riff
23:00Ultra Mix
00:00DJ Mixes premiere
01:00Nite Sides
02:00Nite Sides
03:00Nite Sides
04:00Moonlight Melodies
00:00Dawn Chorus
06:00Simply Strings
10:00Tenors & Divas
11:00Hall of Fame
12:00Afternoon Overture
13:00Simply Strings
17:00Pure Piano
18:00Tenors & Divas
19:00Hall of Fame
20:00Evening Encore
21:00Moonlight Melodies
00:00Velvet Revolver
00:00Swedish House Mafia
01:19Various Artists
02:47Gregory Porter
03:00Katy Perry
04:00Matchbox Twenty
06:01Amy Winehouse
07:53Usher
09:00The Killers
10:21City and Colour
11:36Various Artists
11:54Gregory Porter
12:03Katy Perry
13:04George Thorogood & the Destroyers
15:00Milky Chance
16:21Taylor Swift - Taylor Swift
17:31Ziggy Marley
17:53James Taylor (JTQ)
19:39Kaleo
20:31Various Artists
20:47Madonna
21:00Taylor Swift - Taylor Swift
21:24Evanescence
21:46Wolf Alice
23:10Peter Gabriel - Peter Gabriel
00:00Justin Timberlake - Justin Timberlake
02:22Various Artists
02:44Madonna
03:00Taylor Swift - Taylor Swift
03:24Evanescence
03:46M. Argerich hraje Chopinův Klavírní koncert č.1
01:10Festival Jazz ve Vienne: Eric Legnini Trio, Thomas Dutronc, Hugh Coltman
02:00Jazzový festival La Villette: Éric Legnini Trio
02:59Maison Nougaro: Géraldine Laurent Quartet
03:49Klavírní festival v Lille: Judith Jáuregui & Quatuor Gerhard
04:37Intermezzo
05:29Jazzový festival Lugano: Keith Jarrett
06:0020. klavírní soutěž v Leedsu - finále
06:54G. Puccini: Turandot ve Veroně
10:00Intermezzo
12:18Rotterdamská filharmonie, L. Shani: Strauss, Mahler
12:55Symfonický orchestr Montreal, R. Payare: Ginastera, Villa-Lobos, Ravel
14:50Andrés Segovia v Los Olivos
16:45Intermezzo
17:41L. van Beethoven: Missa Solemnis
18:00R. Muti a Vídeňští filharmonikové: 9. symfonie L. van Beethovena
19:30H. Shechter: Klauni
21:00Balet: C/h/oeurs
21:28P. Glass: Dokonalý Američan v Teatro Real Madrid
23:20Londýnský symfonický orchestr, S. Rattle: Jolas, Messiaen
01:15George Enescu Festival
02:55Béjart Ballet Lausanne: La Neuviéme Symphonie
04:36Paolo Fresu, Omar Sosa, Trilok Gurtu: Trio at the Seine Musicale
00:16InterMezzo
01:50Roy Ayers - Bayfront Jazz Festival
02:00Dee Dee Bridgewater - Bayfront Jazz Festival
02:55Sandra Nkaké (Elles) - Le Mans Jazz, Concerts in/out
04:17InterMezzo
05:03Gala from Berlin - Berliner Philharmoniker, Kirill Petrenko
06:00Berliner Philharmoniker, Kirill Petrenko - Europakonzert 2023
07:30InterMezzo
08:50Swan Lake by Angelin Preljocaj - Chaillot - Théâtre national de la Danse
09:30Semyon Bychkov, Czech Philharmonic: Smetana
11:20InterMezzo
12:46Berliner Philharmoniker, Kirill Petrenko: Europakonzert 2022
12:55Simon Rattle and the Berliner Philharmoniker: Symphony no 6 by Mahler
14:18Ponchielli: La Gioconda - Gran Teatre del Liceu
16:30Wiener Philharmoniker, Riccardo Muti: Beethoven 9
19:30Semyon Bychkov and the Czech Philharmonic: Martinu, Dutilleux
21:00Czech Philharmonic, Yuja Wang, Semyon Bychkov: Smolka, Rachmaninov, Janáček
22:30Gianandrea Noseda, Yefim Bronfman, Royal Concertgebouw Orchestra: Kodaly, Liszt, Dvorak
00:04InterMezzo
01:07Swan Lake by Angelin Preljocaj - Chaillot - Théâtre national de la Danse
02:00Semyon Bychkov, Czech Philharmonic: Smetana
03:50Heitor Villa-Lobos Music for Cello and Piano - VI
01:24Pletnev conducts Ravel & Scriabin
01:50CMIM Voice 2022 – Semi-final: Bryan Murray
02:42PIAM - Semi-final II: Mozart and Bartók
02:59Classica Spotlight
03:34Mozart - Symphony No. 40, K. 550
04:00Debussy - La Mer
04:31Daucé conducts Charpentier and Du Mont
05:00Telemann - Cantata: Ich danke dem Herrn, TVWV 7:14
06:28Napoli - Music's forgotten capital -I
06:46Mozart - Piano Concerto No. 23, KV 488
07:08Classica Spotlight
07:36Brahms - A German Requiem, Op. 45
08:03Works by Mendelssohn and Hensel
09:16Who has stolen the Boléro by Maurice Ravel?
10:32Tartini - Violin Sonata in G minor, Op. 1 No. 10
11:24Haydn - Symphony No. 94, Hob. I:94
11:36Josquin - Missa Gaudeamus
12:00Riccardo Chailly conducts Mendelssohn
12:49Rachmaninoff: Piano Concerto No. 3,Op 30
14:23Haydn - The Creation
15:18Chamber Music by Mozart and Von Dohnányi
17:01Discovering Masterpieces – Debussy – La Mer
17:31Prokofiev - Peter and the Wolf
17:59Classica Spotlight
18:26Mexican Concert - Part I
19:00Behind the Scenes at the Zurich Opera House
19:35Liszt - Due Poemi Sinfonici
20:29CLASSICAL:Next 2019 - Rui Massena
20:57Villa-Lobos - String Quartet No. 4
21:20Classica Spotlight
21:47Mozart - The Magic Flute
22:00Waldbühne 2004 - Tchaikovsky night
00:26Music in the air
02:04Dvořák - Violin Concerto in A minor, Op. 53
03:04Graupner - Magnificat anima mea
03:38Mozart - Piano Concerto No. 17, K 453
04:00Mozart - Divertimento No. 11, K. 251
04:35NOVOSTI PERVOGO
01:00KhITMIKS
01:10Khipstarama
02:00KhITMIKS
03:00MJuSLI
05:00WORKOUTPLEJLIST
06:00MJuSLI
07:00NOVOSTI PERVOGO
10:00KhITMIKS
10:10NOVOSTI PERVOGO
12:00KhITMIKS
12:10NOVOSTI PERVOGO
13:00LAVChART
13:10KhITMIKS
13:30NOVOSTI PERVOGO
15:00KhITMIKS
15:10NOVOSTI PERVOGO
16:00KhITMIKS
16:10VAJBChART
17:00KhITMIKS
17:30NOVOSTI PERVOGO
18:00KhITMIKS
18:10NOVOSTI PERVOGO
19:00KhITMIKS
19:10LikeChas
21:00FREShMEhNY
22:00NOVOSTI PERVOGO
23:00KhITMIKS
23:10NOVOSTI PERVOGO
01:00KhITMIKS
01:10Khipstarama
02:00KhITMIKS
03:00